EKIS

Jsme jediné bezplatné poradenské energetické středisko EKIS v Ostravě.

Jednou z aktivit naší projekční kanceláře je poradenství v oblasti hospodárného využívání všech druhů energií a možností využívání obnovitelných zdrojů energií. Naše středisko EKIS S poskytuje bezplatné poradenské služby telefonicky, emailem a také osobně ve formě poradenských konzultací. 


Poskytujeme informace sloužící k podpoře zavádění energeticky úsporných opatření a obnovitelných zdrojů energie. Bezplatné konzultace jsou určeny občanům, veřejné správě, podnikům a podnikatelům. Odborné konzultace Vám poskytují kvalifikovaní energetičtí poradci a energetičtí auditoři.

 

Prostor pro bezplatné osobní konzultace je vyčleněn vždy na pondělí a středu v čase od 13:00 hod. do 17:00 hod. 

Z důvodu pracovní vytíženosti a zájmu o poradenství prosíme o objednání k osobní konzultaci předem, telefonicky (TEL: +420 725 269 288) nebo emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).


Je možné objednat si také konzultaci přímo na místě ve vašem domě/bytě, ale v tomto případě je ovšem nutné uhradit honorář energetickému poradci a jeho cestovní náklady. 

Naši energetičtí poradci jsou kvalifikovanými odborníky ve svém oboru a jsou zařazeni do sítě Energetických konzultačních a informačních středisek (EKIS) s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu. 


Své dotazy můžete zasílat přes i-EKIS pomocí přímého odkazu na naše středisko: EKIS Ostrava Sýkora
Formulář: https://www.mpo-efekt.cz/cz/ekis/polozit-dotaz-pro-stredisko?ekis=3146dc6e2210da339eec83df3ee7ce8b    POLOŽIT DOTAZ středisku EKIS Ostrava.

 


Více užitečných informací o programu a střediscích EKIS naleznete na stránkách programu EFEKT : 
http://www.mpo-efekt.cz/cz/ekis

Kategorie: